Ger Lataster - Aanraking - Verkocht

Ger Lataster - Aanraking kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen108 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/75
Spannende ets van Ger Lataster uit '97.
 Uitzonderlijk groot formaat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eckelrade, Nederland
Binnen Nederland € 11,50

ObjectlocatieEckelrade,  Nederland
Starttijd22-7-2018 om 21:53
Eindtijd29-7-2018 om 21:12
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken