Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek

Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage77/135
Gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Ger Lataster (1920-2012) uit 1990 met een gedicht van Bert Schierbeek, gedrukt in een oplage van 135 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en linksonder 77/135. Afmeting totaal 32 x 64 cm. (hxb). In het midden zit een vouwlijn. Dit is origineel. De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.

Ger Lataster (1920-2012)

Alle items van deze kunstenaar(29)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
64 cm
32 cm
Starttijd:06-02-2022 om 12:55
Eindtijd:13-02-2022 om 19:38
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa