Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! - Verkocht

Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/30

Prachtige intense kleurets van Ger Lataster uit 1983.

Handgesigneerd, gedateerd en genummerd 2/30.

Recentelijk professioneel ingelijst met museumglas en voorzien van passe-partout.

Gezien het formaat en de kwetsbaarheid kan het werk alleen worden opgehaald of verzonden worden door een koerier in nader overleg!

ObjectlocatieMaastricht,  Nederland
Starttijd18-7-2018 om 8:30
Eindtijd29-7-2018 om 19:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken