Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! - Verkocht

Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!Ger Lataster - Zéér bijzondere kleurets uit 1983, professioneel ingelijst museumglas! kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Laszlo
FA. (11)

79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 49 cm (h x b)
Lijst62 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/30

Prachtige intense kleurets van Ger Lataster uit 1983.

Handgesigneerd, gedateerd en genummerd 2/30.

Recentelijk professioneel ingelijst met museumglas en voorzien van passe-partout.

Gezien het formaat en de kwetsbaarheid kan het werk alleen worden opgehaald of verzonden worden door een koerier in nader overleg!

Ger Lataster (1920-2012)

Alle items van deze kunstenaar(29)
Geplaatst door  Laszlo
FA. (11)

79 verkochte items
76 cm
62 cm
49 cm
33.5 cm
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:18-07-2018 om 08:30
Eindtijd:29-07-2018 om 19:13
WouterBergenhuizen
29 jul. / 17:59
€ 350