Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam

Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!
Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!
  • Gerrit de Jong (1905-1978)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie ets van Gerrit de Jong. Getiteld en gesigneerd in potlood. Molen de Jonker is een van oorsprong 17e eeuwse molen in Zaandam.

Zie de foto's.

Zie foto's
Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00