Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Varia |
Jaartal | 1983 |
Afmetingen | 22 x 30.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Rietveld Schröder huis, schaal. 1 : 50.
Bouwplaat compleet, nieuwstaat zie fotos 1983,
In prima staat behoudens één blad met een paar roestvlekjes, rest is volledig in odre.
Volledige bouwplaten doos van Rietveld Schroder huis. Eerste uitgave.
Victor Veldhuyzen Van Zanten
Doos: 30,5 x 22 x 1,5 cm.
Te maken huis: 27 x 19 x18 cm
Zeldzaam item!
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Item is compleet en volledig in orde,. Een paar roestvlekjes op 1 blad (zie foto) | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 10-1-2019 om 22:35 |
Eindtijd | 17-1-2019 om 22:34 |