14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Varia |
Jaartal | 1983 |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Rietveld Schröder huis, schaal. 1 : 50.
Bouwplaat compleet, nieuwstaat zie fotos 1983, niet uit doos geweest, behalve voor de foto
Volledige bouwplaten doos van Rietveld Schroder huis. Eerste uitgave.
Victor Veldhuyzen Van Zanten
Doos: 30,5 x 22 x 1,5 cm.
Te maken huis: 27 x 19 x18 cm
Zeldzaam item!
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 5-10-2018 om 16:02 |
Eindtijd | 14-10-2018 om 21:18 |