Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Guillaume Lo-A-Njoe
Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 15-4-2018 om 19:40 |
Eindtijd | 1-7-2018 om 10:57 |