Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho.
Titel: Z.T.
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In perfecte staat
Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.
Starttijd | 27-2-2016 om 13:29 |
Eindtijd | 5-3-2016 om 20:29 |