Han Mes - HET MASKER - Verkocht

Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!
Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!Han Mes - HET MASKER kopen? Bied vanaf 60!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Mysterieuze prent van Han Mes uit het Prent 190 repertoire. In zeer goede conditie en gesigneerd met potlood. Litho met nr. 16 van de  oplage van 190. Blinddruk rechts-onder.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2022 om 11:50
Eindtijd:19-06-2022 om 22:40
Haske
19 jun. / 18:29
€ 60