Hannes Postma - De pijl, Litho

Hannes Postma - De pijl, Litho kopen? Bied vanaf 40!
Hannes Postma - De pijl, Litho kopen? Bied vanaf 40!Hannes Postma - De pijl, Litho kopen? Bied vanaf 40!Hannes Postma - De pijl, Litho kopen? Bied vanaf 40!Hannes Postma - De pijl, Litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Hannes Postma (1933-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Originele lithografie van Hannes Postma (1933-2020)
  • Getekend en genummerd 169/190 in potlood
  • Uitgever: Prent 190, Utrecht
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

In zeer goede staat, fris blad, enkele lichte onopvallende kreuken

Starttijd:17-01-2023 om 17:55
Eindtijd:22-01-2023 om 21:25
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa