Hannes Postma - Jacht in de nacht - Verkocht

Hannes Postma - Jacht in de nacht kopen? Bied vanaf 75!

Hannes Postma - Jacht in de nacht kopen? Bied vanaf 75!Hannes Postma - Jacht in de nacht kopen? Bied vanaf 75!Hannes Postma - Jacht in de nacht kopen? Bied vanaf 75!Hannes Postma - Jacht in de nacht kopen? Bied vanaf 75!
  • Hannes Postma (1933-2020)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Drager Karton
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Helaas slechte foto's door glas. Het werk is in zeer frisse staat.Hannes Postma verwierf in de jaren zestig internationale bekendheid met series grote kleuretsen. Hannes Postma maakte vanaf 1965 tot 1986 kleurenlitho's; omstreeks 1965 waren deze in een abstract-expressionistisch stijl. Na 1970 werd zijn werk surrealistisch, om rond 1980 constructivistisch te worden. Hij bewonderde de Cobra-beweging en Dubuffet. Zijn opleiding ontving hij aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam. Van 1972 tot 1988 werkte hij de A.B.K. te Rotterdam. Tussen 1970 en 1978 maakte hij zijn 'zeeschilderijen'. Dit leidde in 1973 tot de oprichting van de Hoek van Hollandse School. Met enkele oudleerlingen van de Rotterdamse academie vormde hij een dadaïstisch groepje dat tot doel had kunstzinnige projecten te realiseren waarin de invloed van de meester of de invloed van de kunstgeschiedenis wordt ontmaskerd. In 1978 werd de periode van het zeeschilderij beëindigd en vanaf dat moment vond hij volledig vanzelfsprekend aansluiting bij de Nieuwe Figuratie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wognum, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00