Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets - Verkocht

Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Twee armlengten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (239)
  • Hannes Postma (1933)
Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Prachtig, ambachtelijk werk van Hannes Postma.  Aquatint ets op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (122/190) en in de plaat (gespiegeld) gesigneerd, getiteld en gedateerd (“februari 1966”).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 70cm x 49cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2020 om 16:19
Eindtijd:16-05-2020 om 22:59
robkieboom
16 mei / 22:52
€ 40