Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 150 x 260 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 3-3-2023 om 13:34 |
Eindtijd | 4-4-2023 om 12:08 |