Hannie Bal - litho: naakt - 1953 - Verkocht

Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Hannie Bal (1921-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
Passe-partout30.8 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
LItho van Hannie Bal. Jaar: 1953. Titel: naakt. Het werk is op het pass-partout met potlood gesigneerd.

IN goede staat. Klein vlekje op P.P.

Hannie Bal (1921-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
24 cm
30.8 cm
13.8 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 23:25
Eindtijd:10-08-2020 om 19:23
gaius200
07 aug. / 17:01
€ 35