| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, vroege ets door Hans van Dokkum.
Voorstelling van een schuit in het besneeuwde ijs met meeuwen boven een wak.
Ets onder passepartout, beeldmaat 18,5x26, passepartoutmaat 32x40
Gesigneerd r.o. 'H.van Dokkum'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
| Transport | |
| Garantie | |