| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste ets van Hans van Dokkum. Titel: Huis. Afmetingen incl lijst: H36,5 x b27,5 cm. Nummer: 4/25. Ets van de drukker. Afmetingen voorstelling: H25 x b16,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: de ets is iets bruiner geworden door de loop van de tijd. Voor de rest in goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
| Transport | |
| Garantie | |