Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs - Verkocht

Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Hans van Dokkum, Een vaas met 2 Chrysanten, achtergrond grijs.
Deze afbeelding bestaat ook nog in een blauwe kleur.
De afbeelding is gedrukt op dik papier.

Gesigneerd met Hans van Dokkum,

Niet genummerd, ook niet met eigen druk.

Wordt veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes naar u toe verzonden.

Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 09:28
Eindtijd:27-11-2022 om 15:25
gijsberts
23 nov. / 20:22
€ 75