Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex.

Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!Hans Wap - Beeld glas/staal - 1998 - gesigneerd - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 100!
  • Hans Wap (1943)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1998
Techniek Glas
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Afmetingen 187 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 12/15
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Een fraai object van Hans (Melchior) Wap (1943-)

Staan figuur op glas.
Oplage 12/15
Gesign. r.o. en 1998
Totale hoogte 187cm (stalen sokkel 105x20x20cm, voetplaat 40x40cm).

Hans Wap (Rotterdam, 18 juli 1943) is een Nederlands beeldend kunstenaar, actief als zeefdrukker, vervaardiger van houtsneden, grafisch ontwerper, illustrator, wandschilder, tekenaar, schilder, dichter, en vervaardiger van gouaches.
Wap volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam van 1963 tot en met 1965, en vestigde zich nadien als beeldend kunstenaar in Rotterdam.
Hans Wap werkte nauw samen met het Scapino Ballet in Rotterdam, waarvoor hij begin jaren 1990 enige decors ontwierp.
Wap maakt zowel figuratief als surrealistisch werk en staat bekend om zijn veelzijdigheid.
Hij had enige jaren een relatie met kunstenares Simone Dettmeijer.

Ophalen i.v.m. grootte en kwetsbaarheid - per koerier laten bezorgen is uiteraard ook mogelijk.
De sokkel en glazen plaat zijn in goede conditie. De onderzijde van de glazen plaat heeft een beschadiging aan de rand, dit is niet zichtbaar icm de sokkel. De plaat steekt ca. 10 cm in de sokkel.