Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## - Verkocht

Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!

Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!Harry Maas - Port Madoc 1969 - ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 1550!
  • Harry Maas (1906-1982)
Jaartal1969
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig mooi olieverf op doek van Harry Maas
Rechtsonder gesigneerd, betiteld en gedateerd

Kan niet verstuurd eorden met DHL of andere shipper moet afgehaald of afgrleverd worden
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel,  Nederland
Starttijd6-12-2023 om 10:51
Eindtijd19-12-2023 om 15:34
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken