Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot - Verkocht

Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!
Prenten & Uitgaves

Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!
  • Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1891
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 x 15.5 cm (h x b)
Incl. lijst36.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Volgens Johan Poort (Mesdag, life and work, pag. 61-63) werd Mesdag in 1889 lid van de Nederlandsche Etsclub.  Voor zover Poort heeft kunnen nagaan, zijn er maar 2 etsen van Mesdag bekend. Aangeboden ets is daar een van.

Deze is kort geleden op een veiling van Kuyper (Haarlem) als volgt omschreven:
Mesdag, H.W. (1831-1915). Gemeerde vissersboot. Etching, 19,5x15,5 cm., monogrammed "H.W.M." in the plate, from Portefeuille der Nederlandsche Etsclub. Year 6, 1891, on Japanese.

Ets is terug te vinden bij Poort (pag. 63) en is in het bezit in het depot van o.a. het Rijksmuseum in Amsterdam en Kroller-Moller:

https://krollermuller.nl/h-w-mesdag-zeilschip-aan-het-strand

https://www.rijksmuseum.nl/nl/zoeken/objecten?f=1&p=1&ps=12&f.principalMakers.name.sort=Hendrik+Willem+Mesdag&technique=etsen&st=Objects&ii=0#/RP-P-OB-23.554,0

Veel etsen heeft Mesdag niet gemaakt. Ze komen ook niet veelvuldig voor in de handel.

Ets uit 1891 is in goede staat.  Nieuwe lijst. Klaar om op te hangen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending

ObjectlocatieWijk bij Duurstede,  Nederland
Starttijd25-3-2024 om 15:15
Eindtijd2-4-2024 om 19:20
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken