Van dezelfde kunstenaarsgroep Vereeniging Sint Lucas
Omschrijving
Henri Frederic Boot (1877-1963)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Naakt
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
62 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst
70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
HF Boot 3 gratiën olieverf op linnen in de maat 46 x 62 gesigneerd rechts onder HF Boot gelijst in oude lijst ophalen in beverwijk of aangetekend verzenden
Zeer Goed
zg
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,85