Henri Plaat - Litho, Zonder titel - Verkocht

Henri Plaat - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Henri Plaat - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Henri Plaat - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Henri Plaat - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Henri Plaat (1936)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/50

Herkomst: Galerie Asselijn, Amsterdam.

Binnen Nederland € 11,50