Frederik Teding van Berkhout - Strand van Zandvoort
Opsis Lighting - Loopy table light
Birgit Krabiell - Keizersgracht met Westertoren
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 exemplaren |
een mooi grafisch blad van Henri Plaat. Naar ons idee een kunstenaar met een prachtig oeuvre die nog niet de aandacht krijgt die hij verdient. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-2-2022 om 19:22 |
Eindtijd | 7-3-2022 om 8:21 |