Henri Plaat - zonder titel

Henri Plaat - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Henri Plaat (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/24

Fraai grafiek van Henri Plaat.  Naar ons idee een kunstenaar met een prachtig oeuvre die  nog niet de aandacht krijgt die hij verdient. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Heeft bovenin twee ouderdomsvlekjes. Dit zou bij gebruik van een overlappend passe partout geheel buiten het zicht kunnen vallen.

Henri Plaat (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
56 cm
76 cm
Starttijd:01-11-2022 om 14:30
Eindtijd:15-11-2022 om 22:30
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland