FA. (11)

Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit"

Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Herman Gordijn (1932-2017)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Herman Gordijn, getiteld en gesigneerd in pen>
Verzending tussen twee plaatjes, 5,10, aangetekend 9,70
ConditieRedelijk

er lopen twee lichte verticale vouwen over het blad, twee bruine vlekjes

Herman Gordijn (1932-2017)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
18.9 cm
28.5 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:38
Eindtijd:13-05-2022 om 19:04
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa