Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Prachtig monumentaal 'hoofd' van Horst Antes. Uitgegeven in 1975 ter gelegenheid van de 500ste verjaardag van Michelangelo. Lithografie op Rives-papier, gesigneerd en genummerd in potlood (27/200) en blind gestempeld door Matthieu Litho Zwitserland. In zeer goede staat. Literatuur: Lutze 775.
Afmetingen: 79 cm x 60 cm (blad), 69 cm x 54 cm (afbeelding)
Na aankoop kan de litho worden afgehaald in Diemen (nabij het Kunstveiling kantoor in Nederland) of goed verpakt en aangetekend verzonden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-11-2021 om 0:01 |
Eindtijd | 6-12-2021 om 19:52 |