Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede - Verkocht

Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
  • Hubert P. Sluis (1931-2007)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 111/325

Mooi gestileerd stilleven.

Houtsnede op karton, los geplaatst achter glas, in de oorspronkelijke houten lijst.

In zeer goede gebruikte staat. Lichte foxing.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00