Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede

Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
  • Hubert P. Sluis (1931-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 30 cm (h x b)
Lijst44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage111/325

Mooi gestileerd stilleven.

Houtsnede op karton, los geplaatst achter glas, in de oorspronkelijke houten lijst.

In zeer goede gebruikte staat. Lichte foxing.

Hubert P. Sluis (1931-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1430 verkochte items
Alle items van deze verkoper (186)
31 cm
44 cm
30 cm
43 cm
Sluit binnenkort 8u 6m 07s
Huidig bod€ 40
Volgend minimum bod: € 45
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:14-11-2022 om 00:49
Eindtijd:28-11-2022 om 21:48
TNLM
25 nov. / 11:29
€ 40