Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973

Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973 kopen? Bied vanaf 40!Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973 kopen? Bied vanaf 40!Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973 kopen? Bied vanaf 40!Jaap Hillenius - handgesigneerde litho | épreuve d'artiste | 1973 kopen? Bied vanaf 40!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho van de hand van Jaap Hillenius.

Door de kunstenaar met potlood gedateerd en gesigneerd.

Er zit een fikse vouw in de hoek linksonder. Dit zit in de marge en zal wegvallen bij inlijsting met een nieuwe passe-partout. De afbeelding zelf is in keurige conditie.

Verzamelaars van Kunstgenootschap De Luis opgelet:

Zeer recent hebben we een dikke map overgenomen van een overleden verzamelaar. Vol met speciale uitgaves voor, van en over De Luis. Kijk zeker even bij al onze items en de items in de aftersale. Uitnodigingen, affiches, etsen etc. etc.

De komende tijd zullen we veel van deze werken op Kunstveiling plaatsen. Houd het aanbod in de gaten!
ConditieRedelijk
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd11-6-2023 om 10:16
Eindtijd25-6-2023 om 20:56
Openingsbod € 40
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland