Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Zeer mooi Toscaans landschap van Jan Cremer uit 2001. Zeefdruk op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd exemplaar (uit een oplage van 150 stuks rechtstreeks van de kunstenaar zelf). In mint conditie.
Afmetingen: 120cm x 80cm (blad)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-7-2021 om 21:55 |
Eindtijd | 13-9-2021 om 19:30 |