Erg mooie en kleurrijke zeefdruk van schrijver/ schilder Jan Cremer uit 2000. Professioneel ingelijst in een zilverkleurige houten lijst en voorzien van een Passe-partout waarin de zeefdruk " zwevend " is geplaatst zodat de scheprand van het papier zichtbaar is. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer 86 uit een kleine serie van slechts 125 exemplaren!
Zeer Goed