Jan Cremer - Kleurenexplosie - Verkocht

Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!Jan Cremer - Kleurenexplosie kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageSpeciale oplage i.s.m Ford-ka
Deze kleurenexplosie maakt je blij

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2020 om 13:36
Eindtijd:24-06-2020 om 21:33
Biedingen (9)
duif
24 jun. / 20:47
€ 70
Hans1951
24 jun. / 09:19
€ 60
monschau
24 jun. / 09:19
€ 50
monschau
23 jun. / 13:13
€ 35
MundiCollection
23 jun. / 13:13
€ 30
monschau
23 jun. / 13:13
€ 25
MundiCollection
23 jun. / 13:13
€ 20
monschau
11 jun. / 14:51
€ 15
-jerve-
10 jun. / 20:58
€ 10