Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992

Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - Prachtige set van twee hand-beschilderde borden uit 1992 kopen? Bied vanaf 850!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Cremer (1940)
TypeBeeld / Object
Jaartal1992
TechniekKeramiek
Afmetingen2 cm x 32 cm x 32 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnica

Jan Cremer (Enschede 1940) - Keramiek: Bij elkaar behorende handbeschilderde borden (Unica).

Deze handgevormde en door Cremer beschilderde borden zijn echt een aanwinst voor iedere collectie. De borden zijn in 1992 door Jan Cremer met de hand beschilderd en vervolgens geglazuurd en afgebakken door de in kunstkringen zeer gewaardeerde Keramist Piet van Schadewijk.
De unieke keramische werken hebben een doorsnee van 32 cm en zijn aan de achterzijde gesigneerd, gedateerd en genummerd ( 1/2 en 2/2).

Af te halen in Den Haag / Scheveningen. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Axel
FA. (10)

114 verkochte items
32
2
32
Starttijd:11-10-2019 om 21:30
Eindtijd:25-10-2019 om 22:50
Openingsbod€ 850
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie