Jan Cremer - Strada rosso, zeefdruk (groot!) - Verkocht

Jan Cremer - Strada rosso, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Cremer - Strada rosso, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer - Strada rosso, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal2001
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Zeer mooi Toscaans landschap van Jan Cremer uit 2001.  Zeefdruk op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd exemplaar (uit een oplage van 150 stuks rechtstreeks van de kunstenaar zelf).  In mint conditie.

Afmetingen: 120cm x 80cm (blad)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) omdat het blad te groot is voor vlakke verzending en omdat ik geen kokers heb in deze maat.

De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2020 om 12:35
Eindtijd:19-12-2020 om 19:00
KredKred57
19 dec. / 18:55
€ 300