Zeefdruk van Jan Cremer met de titel: 'Toscane IV' uit 1999. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Jan Cremer
Titel: Toscane IV Jaar: 1999
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 114/250
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 28 x 36 cm
Afmeting lijst (HxB): 53 x 58 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001296
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 11,50
€ 20,00
Europese Unie
€ 21,50