Jan Cremer - Tulpenveld

Jan Cremer - Tulpenveld kopen? Bied vanaf 120!
Jan Cremer - Tulpenveld kopen? Bied vanaf 120!Jan Cremer - Tulpenveld kopen? Bied vanaf 120!Jan Cremer - Tulpenveld kopen? Bied vanaf 120!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
kleurrijk werkje van de schrijver/kunstenaar Jan Cremer (1940) in zeer goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:26-04-2022 om 09:37
Eindtijd:06-05-2022 om 22:30
Openingsbod € 120
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland