Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989

Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1989
TechniekCollage
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
" Op beschadigde poten lopen " - Unica!!
Collage en Oost-Indische inkt.

Handbewerkte catalogus van een solo- tentoonstelling bij de voormalige, Haagse galerie Nouvelles Images.
In de catalogus is de tekst opgenomen van het manifest uit 1959 dat Cremer schreef om zijn visie op de schilderkunst te verwoorden.
Zwevend ingelijst op een zwarte achtergrond in een zwarte lijst met afmetingen 58 x 38 cm.

Ophalen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Starttijd27-12-2023 om 13:16
Eindtijd10-1-2024 om 19:30
Openingsbod € 245
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland