Ingelijste potlood tekening van Jan Den Hengst. Titel: Menton. Afmetingen incl lijst: H39.5 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b38cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Hengst, Johannes Gerardus (Jan) den Hengst is geboren te Delft op 19 mei 1904. Hij woonde en werkte in Delft tot 1930, Hilversum; sedert 1954 in Amsterdam. Vormde zichzelf. Schilderde, aquarelleerde en tekende in impressionistische trant landschappen, stadsgezichten, bloemen en stillevens. Hij was lid van \'Arti et Amicitiae\' en \'St. Lucas\' te Amsterdam en van het Amersfoorts Kunstenaars Genootschap \'A.K.G.\'.