Jan Mensinga - Ets Picque Don - Verkocht

Jan Mensinga - Ets Picque Don kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Mensinga - Ets Picque Don kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Ets Picque Don kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Ets Picque Don kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Ets Picque Don kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (87)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.2 cm x 52.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jan Mensinga, gesigneerd in potlood. Verso staat in potlood Picque Don.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

roestplakjes over het blad, in beeld is dit nauwelijks te zien. Tape op achterzijde

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:16-06-2019 om 13:58
Eindtijd:28-06-2019 om 20:33
rozem001
20 jun. / 15:31
€ 35