Jan Mensinga - JAN MENSINGA, litho, man met een borrelglas - Verkocht

JAN MENSINGA, litho, man met een borrelglas kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

JAN MENSINGA, litho, man met een borrelglas kopen? Bied vanaf 60!JAN MENSINGA, litho, man met een borrelglas kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Mensinga (1924-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ingelijst onder glas met een nieuw passe-partout, in een aluminium lijst. In goede conditie. Genummerd 8/10. Gesigneerd.

Afmeting met lijst 40,5 bij 45,5 cm. Afbeelding is 29 x 24 cm.

Verzendkosten € 8,60. Wordt in NL aangetekend verzonden.