Jan Mensinga - Paris met de Appel

Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!
Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Mensinga (1924-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Uniek werk op papier van Jan Mensinga (1924-1998), uitgevoerd in potlood. De tekening toont een figuratieve voorstelling waarin, compositie en expressie centraal staan.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vogelenzang, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50