Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 - Verkocht

Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Quatorzième jour - Liberation(Boek - Chonyid Bardo)- 1975 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/20
Ets van Jan Montyn uit 1975. Titel: Quatorzième jour - Liberation. Nummer: 5/20. Afmeting blad: H64.5 x b49.5cm. Afmeting voorstelling: H47 x b36 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
65 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 16:55
Eindtijd:08-03-2020 om 16:28
JvB-AMD
07 mrt. / 20:47
€ 99