Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 - Verkocht

Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - FIGURATIEVE ABSTRACTIE / KLEURETS / 41x57cm / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Ets
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 33 x 49 cm (h x b)
Passe-partout 41 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/15
Jan Montyn (1924-2015).
Figuratieve Abstractie.
Kleurets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 1/15.
1984.
Gemonteerd op triplex plaat, bovenaan gelijmd.
Blad is erg gebruind, geen schade aan papier.
Wordt verzonden met triplex plaat.
Blad: 33x49cm.
Triplex: 41x57cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

ConditieRedelijk
Blad erg gebruind.
Gekleefd op triplex plaat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50