Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets - Verkocht

Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Haut Provence - kleurenets kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 45
Fraaie kleurenets van Jan Montyn uit 1993.
Titel: Haut Provence.
Dit is oplage nr 24/45.
In prima conditie.
In houten lijst, afm. incl 73 x 63 cm.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80