Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1961 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6 |
Karakteristieke, krachtige compositie van Jan Montyn uit zijn vroege, en misschien wel beste, periode. Ets op dun papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1961) en genummerd (4/6), in verso in potlood getiteld “Overtuigd isolement” door iemand anders dan Montyn. Op kunstveiling is dit werk twee keer eerder geveild met een kleinere oplage (2) en de door Montyn zelf geschreven titel “Klein geheim teken”.
In goede conditie; er zitten wat kleine kreukjes in het blad en in de ruime rechtermarge zitten vegen drukinkt. De ondermarge en vooral de bovenmarge zijn krap gesneden. Allemaal consistent met vroege etsen van Montyn.
Afmetingen: 48cm x 31cm (blad), 43cm x 30cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zitten wat kleine kreukjes in het blad en in de ruime rechtermarge zitten vegen drukinkt. De ondermarge en vooral de bovenmarge zijn krap gesneden. Allemaal consistent met vroege etsen van Montyn. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-4-2021 om 21:56 |
Eindtijd | 31-8-2021 om 21:20 |