Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999

Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Kleurenets - titel onbekend - 1999 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

597 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1999
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurrijke ets van de hand van Jan Montyn, één van Nederlands beste etsers.

Prachtige blauwe kleur! Het werk verkeert in nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 09:37
Eindtijd:23-02-2020 om 10:56

Biedingen (1):

daniellavos
23 feb. / 10:54
€ 125