Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. - Verkocht

Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/28
Jan Montyn Ets Mindanao 1978. Oplage 25 / 28.Gele vlek.Verder zeer redelijk.
ConditieBeschadigd

Gele vlek.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:19-06-2019 om 22:55
Eindtijd:28-06-2019 om 19:17
eders
28 jun. / 11:37
€ 10