Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. - Verkocht

Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!Jan Montyn - Mindanao Lithografie 1978. kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/28
Jan Montyn Ets Mindanao 1978. Oplage 25 / 28.Gele vlek.Verder zeer redelijk.
ConditieBeschadigd
Gele vlek.
Binnen Nederland € 6,95

ObjectlocatieHeiloo,  Nederland
Starttijd19-6-2019 om 22:55
Eindtijd28-6-2019 om 19:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken