Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 - Verkocht

Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Olyslager (1926-2010)
Jaartal1965
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 80.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek van Jan Olyslager. Jaar: 1965. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd. Afmetingen werk: H65 x b80,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

ConditieBeschadigd

Zie de bijgevoegde foto's.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-10-2022 om 17:40
Eindtijd:14-10-2022 om 21:05
Valeouwe
14 okt. / 17:33
€ 50