Jan Sierhuis - Abstract - Verkocht

Jan Sierhuis - Abstract kopen? Bied vanaf 1000!

Jan Sierhuis - Abstract kopen? Bied vanaf 1000!Jan Sierhuis - Abstract kopen? Bied vanaf 1000!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1959
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 43.5 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Uit erfenis verkregen origineel olieverfschilderij van Jan Sierhuis uit 1959.
Was een gift van Jan Sierhuis aan mijn ouders.
ConditieRedelijk
enige verkleuring