Jan Sierhuis - Acryl/Krijt - Verkocht

Jan Sierhuis - Acryl/Krijt kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Acryl/Krijt kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Acryl/Krijt kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Acryl/Krijt kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Acryl/Krijt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  1skoesz

Lid sinds 2020
15 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Sierhuis origineel tekening

Techniek: Acryl/Krijt
Jaartal: 1982
Gesigneerd: hand potlood
Uniek werk uit serie van 4 stuks
(bekijk andere aangeboden werken)
Word aangetekend verzonden

Zie foto's voor juiste indruk

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2020 om 21:47
Eindtijd:09-05-2020 om 20:11
Biedingen (15)
Simax
09 mei / 20:02
€ 60
ruud-dj
09 mei / 20:02
€ 60
Simax
09 mei / 20:00
€ 50
ruud-dj
09 mei / 20:00
€ 45
Simax
09 mei / 19:42
€ 40
nelleke1958
09 mei / 15:16
€ 35
VandeArt
08 mei / 17:27
€ 30
nelleke1958
07 mei / 12:11
€ 25
Wever
07 mei / 11:49
€ 20
nelleke1958
06 mei / 23:02
€ 15
duif
06 mei / 23:02
€ 10
nelleke1958
06 mei / 23:02
€ 10
duif
06 mei / 23:02
€ 5
nelleke1958
06 mei / 23:02
€ 3
duif
06 mei / 23:02
€ 1