Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeKunstboeken
Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Pagina's80
Uitgave nav expositie Jan Sierhuis met een selectie uit zijn oeuvre in 2003 in het Cobra Museum te Amstelveen, hardcover, 80 pagina's.
Handgesigneerd en met opdracht.
Met talloze prachtige foto's ! Voor de Jan Sierhuis liefhebber.

Starttijd:30-08-2022 om 14:30
Eindtijd:08-09-2022 om 21:33
Openingsbod € 50
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland